top of page

ПАРТНЕРСТВО З ENGin

 

Партнери по залученню студентів: Якщо ви працюєте з українськими учнями/цями та студентами\ками від 9-35 років, ми готові налагодити з вами співпрацю задля поширення інформації та розширення доступу до безкоштовної участі у Програмі.


Ми вже співпрацюємо зі 120 організаціями: школами, гімназіями, ліцеями, коледжами, університетами, бібліотеками, молодіжними центрами, громадськими та іншими організаціями з різних куточків України. Більш детальну інформацію про партнерство з нами можна знайти нижче.


Стратегічні партнери: Як молода та перспективна організація, ми цінуємо зв'язки і співпрацю з різноманітними прибутковими та неприбутковими організаціями, які можуть допомагати нам підтримувати, розвиватися та розширювати нашу Програму, яка змінює життя. У нас є різноманітні можливості форматів партнерства і ми раді працювати з вами над встановленням взаємовигідних домовленостей. Якщо ви хотіли б підтримати нашу діяльність, просимо контактувати з katerina@enginprogram.org.

Запрошуємо до співпраці та участі в Програмі ENGin навчальні заклади та інші організації!

 

Для участі у ENGin та налагодження партнерства просимо представників зацікавлених та вмотивованих навчальних закладів заповнити заявку: https://forms.gle/fuXkpHLF5D5TpmBn7, після чого з вами зв’яжуться представники нашої команди.
 

А чому потрібно брати участь в ENGin та налагоджувати партнерство?

 

(1) Учні та студенти можуть практикувати англійську мову та розпочати шлях позбавлення від мовного бар’єру

 

Учні та студенти можуть практикувати свою розмовну англійську мову під час спілкування з однолітками-носіями мови. Під час індивідуальних зустрічей відбувається багато дискусій, обговорення відео та книг, розмовних ігор та багато іншого, що має на меті підвищити мовні навички учнів. Волонтери вільно говорять англійською і приділяють увагу вимові, поясненню граматичних помилок та вивченню актуальної лексики на різні теми, при цьому це не курси з англійської мови.

 

 

(2) Вчителі можуть імплементувати можливості ENGin в освітній процес та навчальні програми 

 

Вчителі можуть включати елементи ENGin під час уроків, домашніх завдань, проєктної та позашкільної діяльності. При цьому ENGіn допомагає відслідковувати навчальний прогрес учнів та надає їм всебічну підтримку. Також участь в Програмі може допомогти під час реалізації наскрізних змістових ліній.

 

 

(3) Учні розвивають мовні та громадянські компетентності

Під час спілкування з однолітками-представниками інших країн можуть розвиватися й громадянські компетентності і відповідно формуватися певні цінності, ставлення, знання, навички та вміння, серед яких повага, відкритість до інших культур, впевненість в собі, вміння слухати і спостерігати тощо.

 

(4) Навчальний заклад чи організація отримує досвід міжнародної співпраці

 

Налагоджуючи партнерство з ENGin навчальний заклад чи організація набуває досвіду міжнародної співпраці та отримує доступ до нових можливостей. При цьому початок відкритого міжкультурного діалогу може також сприяти зміцненню відносин у внутрішньому колективі та освітньому середовищі.

 

(5) Це доступно, безкоштовно та онлайн

Для нас дуже цінно давати можливість всім українцям вдосконалювати мову безкоштовно, незважаючи на місце проживання та інші умови. Єдине, що потрібно - це мінімальний рівень англійської мови для можливості висловлення своїх думок та повноцінного спілкування, а також доступ до Інтернету для комунікації онлайн на зручній платформі у комфортний день та час.

bottom of page