shutterstock_1283704273.jpg

ЧАСТІ ПИТАННЯ ВІД УЧНІВ

Деталі про програму та критерії для участі

ENGin дійсно безкоштовний?


Так, ENGin – це неприбуткова організація. Наші волонтери/ки вільно володіють англійською мовою і проводять безкоштовні розмовні заняття. Участь в ENGin – безоплатна.
Як довго я можу брати участь у програмі?


Ви можете розвивати навички англійської з нами стільки, скільки забажаєте! Зазвичай учням/цям потрібно приблизно 3 місяці, щоб відчути помітні зрушення в рівні володіння мовою, тому ми радимо приділяти практиці з ENGin хоча б 12 тижнів, але можна й більше!
Коли зазвичай проводяться заняття?


Зазвичай заняття відбуваються ввечері за українським часом, що дозволяє врахувати різницю в часових поясах із США. Більшість занять відбувається у вихідні дні, оскільки волонтери та учні протягом тижня зайняті у школі. Ми намагаємось підібрати вам волонтера, який буде вільний в той же час, що і ви. Точний час занять ви погоджуєте безпосередньо з волонтером.
Що відбувається на заняттях?


Ми просимо наших волонтерів/ок готувати теми для обговорення та інші активності для щотижневих занять. Ви можете говорити про музику, політику, фітнес, школу або про щось інше залежно від ваших уподобань, а також грати в різноманітні ігри, переглядати та обговорювати відео тощо. Волонтери/ки відповідальні за проведення занять, але ви завжди можете запропонувати свої ідеї, щоб допомогти вашому волонтеру/ці.
Мені менше 13 років. Чи можу я брати участь у програмі?


На жаль, ні. ENGin – програма, що поєднує однолітків. Це означає, що ми підбираємо учнів/ць та волонтерів/ок одного віку. У нас немає волонтерів/ок молодше 13 років.
Мені більше 22 років. Чи можу я брати участь у програмі?


На жаль, ні. ENGin поєднує однолітків. Це означає, що ми підбираємо учнів/ць та волонтерів/ок одного віку.
Чи потрібно мені використовувати відеозв'язок? Чи можемо ми просто поговорити по телефону?


Так, відеозв'язок обов'язковий. Щоб переконатися, що ваші заняття ефективні і безпечні, ми просимо учасників приєднуватися до дзвінків з увімкненим відео. Ми не проводимо співбесіди по телефону.
Чи всі волонтери/ки зі США?


Більшість наших волонтерів/ок (80%) проживають в США, але у нас також є волонтери/ки з інших країн – Англії, Індії, Канади тощо. До того ж близько 8% наших волонтерів/ок мешкають в Україні і вільно володіють англійською мовою. Зазвичай ми поєднуємо учнів/ць з українськими волонтерами/ками, якщо їхня англійська мова недостатньо вільна для того щоб безперешкодно спілкуватися з носіями мови, або якщо їхній графік, через різницю в часі, не дозволяє спілкуватися з волонтером/кою, що мешкає в іншій країні.
Який вік волонтерів/ок?


Волонтерити в ENGin може молодь у віці 15-22 років. Ми поєднуємо однолітків, тому різниця у віці учнів/ць та волонтерів/ок здебільшого не перевищує 1-2 роки.

Проходження співбесіди

Я намагаюся записатися на співбесіду, але не бачу зручного для себе часу. Що я можу зробити?


Перепрошуємо за незручності! Щотижня ми намагаємось створити якомога більше вільних слотів у нашому календарі, але інколи одночасно записується дуже багато людей і місця швидко закінчуються. Напишіть нам на info@enginprogram.org і ми додамо більше вільних слотів для інтерв'ю.
Я не можу відвідати заплановану співбесіду. Чи можу я перенести зустріч або скасувати її?


Так, ви можете перенести або скасувати співбесіду. Щоб зробити це натисніть кнопки "перенести " або "скасувати" в електронному листі, який ви отримали після запису на інтерв'ю. Вони знаходяться наприкінці листа. Будь ласка, якщо вам потрібно скасувати або перенести інтерв'ю робіть це заздалегідь, щоб ми могли запропонувати ваш час іншим учням/цям, що теж чекають на співбесіду!
Я випадково пропустив/ла співбесіду. Що я можу зробити?


Ви можете перенести співбесіду тут: https://calendly.com/enginprogram/interview Будь ласка, зверніть увагу, що якщо ви записуєтеся на співбесіди, а потім пропускаєте їх без поважних причин, ви можете отримати відмову для подальшої участі в програмі.
Мій інтерв'юер/ка скасував або не з'явився на співбесіду. Що мені робити?


Наші інтерв'юери/ки зобов'язані бути присутніми на кожному заздалегідь запланованому інтерв'ю, але іноді їм доводиться скасовувати співбесіди через надзвичайні обставини. Ви можете записатися на нове інтерв'ю тут: https://calendly.com/enginprogram/interview Ви також можете написати нам на електронну пошту, щоб ми могли зв'язатися з вашим інтерв'юером/кою і запобігти повторенню подібної ситуації в майбутньому!
Я пройшов/ла співбесіду з членом команди ENGin, але рішення не отримав/ла. Що мені робити далі?


Лист з рішенням має прийти впродовж 2 днів після вашої співбесіди. Якщо за цей час ви його не отримали, перевірте папку зі спамом. Якщо вам не вдалося знайти листа і там, будь ласка, повідомте нас про це (info@enginprogram.org).

Знайомство з волонтером

Коли для мене знайдуть волонтера/ку?


Спочатку ви маєте успішно пройти співбесіду, після чого отримаєте електронний лист-підтвердження про вашу участь в програмі. В листі також міститься інформація про правила та умови програми, з якими ви повинні ознайомитися та засвідчити їх дотримання шляхом підписання спеціальної угоди. Як тільки ви пройдете всі ці етапи, ми розпочнемо пошуки волонтера/ки для вас. Процес підбору волонтера/ки може зайняти до 2-х тижнів. На жаль, ми не завжди можемо відразу знайти вам волонтера/ку, особливо якщо у вас є специфічні побажання або якщо ви старші 19 років. Зараз більшість наших нових волонтерів/ок молодші 18 років і вони надають перевагу проведенню занять з однолітками. Водночас ми робимо все можливе, щоб залучити до програми якомога більше волонтерів/ок старшого віку!
Мене внесли в список очікування. Як довго мені доведеться чекати?


Це може зайняти від 2 тижнів до 2 місяців. Як тільки волонтер/ка знайдеться ми повідомимо вас про це електронною поштою. Нещодавно багато учнів/ць перейшли зі списку очікування до списку активних учасників програми, адже ми отримали більше заявок від волонтерів/ок старшого віку.
Я не впевнений/а у статусі моєї заявки. Що мені робити?


Ви можете надіслати електронного листа на info@enginprogram.org і ми перевіримо ваш статус в програмі. Якщо минуло менше 2 тижнів з того часу, як ви підписали угоду, найімовірніше, ми все ще шукаємо волонтера/ку для вас.
Я щойно отримав/ла інформацію про свого волонтера/ку електронною поштою. Що мені робити далі?


Волонтер/ка повинен/а сконтактувати з вами електронною поштою, щоб домовитися про дату і час вашого першого заняття. Будь ласка, регулярно перевіряйте електронну скриньку і не забувайте відповідати на листи. Якщо ви не отримали листа від волонтера/ки впродовж кількох днів, спробуйте самі зв'язатися з вашим волонтером/кою. Якщо і це не спрацює, будь ласка, зверніться до нас і ми допоможемо вирішити ситуацію.
Я не часто перевіряю свою електронну пошту. Чи повинні ми спілкуватися лише через електронну пошту?


Ви можете обрати інший, зручний для вас і вашого волонтера спосіб спілкування. Наприклад, Zoom, Instagram, Skype, Google Meet, Google Hangouts, WhatsApp чи щось інше. ENGin спілкується з учнями/цями електронною поштою, тому ви повинні регулярно її перевіряти і вчасно відповідати на листи.

Проблеми з волонтером

Мій волонтер/ка не відповідає на мої листи. Що я можу зробити?


Напишіть своєму волонтеру/ці ще раз та почекайте кілька днів. Якщо ваш волонтер/ка не відповідає, напишіть нам за адресою info@enginprogram.org і ми допоможемо розібратися з ситуацією.
Ми з волонтером/кою не можемо знайти час для занять, який підходить нам обом. Що ж нам робити?


Насамперед, участь у програмі вимагає гнучкості, тому намагайтеся підлаштовувати свій розклад під графік волонтера/ки. Пам'ятайте, що волонтери/ки виділяють свій особистий час, щоб допомогти вам вчитися! Більшість наших волонтерів/ок можуть проводити заняття тільки в будні ввечері за українським часом, а деякі – лише у вихідні. Якщо ви не можете вирішити проблеми з плануванням самостійно, будь ласка, зверніться до нас за адресою info@enginprogram.org
Мій волонтер/ка, схоже, не в захваті від нашого спілкування. Чи можете ви допомогти?


Зазвичай потрібен деякий час, щоб учень/ця та волонтер/ка звикли один до одного. Крім того, ви можете зіткнутися з культурними відмінностями і неправильно зрозуміти слова або мову вашого волонтера/ки. Будь ласка, спробуйте відвідати ще кілька занять з волонтером/кою, впродовж яких часто змінюйте види діяльності та теми для розмов. Якщо після 4-5 занять ситуація не покращиться, напишіть нам на info@enginprogram.org і ми допоможемо вирішити ситуацію.
Що я можу зробити, якщо мій волонтер/ка занадто зайнятий і не може проводити заняття щотижня?


Нагадайте волонтеру/ці, що відповідно до умов програми, учні/ці повинні мати одну годину розмовної практики щотижня. Якщо волонтер/ка з певних причин має скасувати заняття, ви можете попросити його перенести (наприклад, пропустити заняття цього тижня, але провести два заняття наступного тижня). Якщо ваш волонтер/ка все ще не може займатися з вами впродовж години щотижня, напишіть нам на info@enginprogram.org і ми вам допоможемо.
Я хочу більше практики. Чи можу я отримати ще одного волонтера/ку?


На жаль, ні. На даний момент, щоб бути справедливими по відношенню до всіх учням/ць, ми надаємо лише одного волонтера/ку кожному учню/ці.
Чи можу я змінити свого волонтера?


Ми змінюємо волонтерів лише з поважних причин. Наприклад, волонтер занадто зайнятий, щоб проводити заняття щотижня чи пропустив багато занять, або ваші графіки роботи сильно змінилися і ви не можете знайти час для проведення спільних зустрічей.

Вихід та повернення до програми

Як я можу вийти з програми?


Будь ласка, напишіть нам на info@enginprogram.org принаймні за два тижні до того, як ви збираєтеся припинити свою участь в програмі. Це дасть нам достатньо часу, щоб знайти нового учня/цю для вашого волонтера/ки.
Як я можу знову долучитися до програми після виходу з неї?


Надішліть нам електронного листа, і ми відновимо вашу участь в програмі. Ймовірно, ви не зможете працювати з тим же волонтером/кою, що й раніше, але ми забезпечимо вам іншого волонтера/ку.